Miranda Kerr tregon çka trashëgoi djali nga babai

Prishtinë | 13 Kor 2019 | 14:00 | Nga Ekonomia Online

Miranda Kerr ka folur për djalin e saj njëvjeçar Hart.

Modelja 36 vjeçare zbuloi tiparet e djalit të trashëguara nga babai Evan Spiegel dhe është lëkura e tij e thatë.

“Evan ka lëkurë shumë të thatë – është pjesë e gjenetikës së tij. Është interesante sepse kam një djalë tetëvjeçar i cili ka baba Orlando Bloom dhe kam përdorur gjithmonë produkte mbi dhe lëkura e tij ka qenë e mrekullueshme”.

“Por me djalin tim të dytë, me Evan, ai ka lëkurën e babait. Përkujdesem për lëkurën e tij por sërish qëndron e thatë në disa vende”, tha ajo për Ë Magazine.

Të ngjashme