Miriam Cani “kthehet” në vitin 2004

Prishtinë | 05 Jan 2018 | 21:19 | Nga

Secili nga ne ndodhë që ndonjëherë të kemi nostalgji për ndonjë periudhë kohore, të cilën e mbajmë mend për arsye të ndryshme.

Nostalgji për kohët e shkuara, siç duket sot ka pasur edhe moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Miriam Cani, e cila ka publikuar një imazh të bukur të vitit 2004.

“2004#Kujtime të bukura…”, ka shkruar Cani krahas fotografisë së publikuar.

Moderatorja në fotografinë e publikuar duket më e dobët dhe me një stil krejt ndryshe se që ka sot.

Projekti i fundit i Miriam Canit është “More Than a Song”, të cilin  eka në bashkëpunim me bashkëshortin e saj, Alban Skënderajn.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme