Miss Ukraina rrëzohet nga froni pas gënjeshtrës së saj 

Prishtinë | 27 Sht 2018 | 17:00 | Nga

Ukraina këtë vit kishte zgjedhur si Miss të vendit Veronika Didusenko, mirëpo kjo nuk zgjati shumë pasi kjo e fundit kishte thyer rregullat.

Veronika në aplikim për Miss kishte theksuar se nuk ishte e martuar dhe nuk kishte fëmijë, por kjo gënjeshtër nuk zgjati shumë, menjëherë doli në shesh e kundërta e asaj që kishte thënë.

Tani Ukraina është në proces e sipër për të dërguar një konkurrente tjetër për Miss Bota, njofton Klan Kosova.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme