Modeli kosovar që ngjan me Leonardo Di Caprion

Prishtinë | 07 Nën 2016 | 15:58 | Nga

Të gjithë në botë kanë persona që kanë ngjashmëri me tjerët edhe pse nuk kanë lidhje gjaku. E një rast i tillë është mes modelit kosovar Blerton Gucati dhe aktorit me famë botërore Leonardo Di Caprio, shkruan Gazeta Monitor.

Dyshja janë aq të ngjashëm mes vete sa vështirë dallohen nga njëri-tjetri. Duke nisur nga stili i flokëve, fytyra dhe fiziku, Blertoni dhe Di Caprio duken identik. E këtë gjë më se miri e vërtetojnë fotot më poshtë:

14937944_1435955586431940_1302964776_n14963021_1435955303098635_1537860574_n14963059_10207620078276049_752345485_n14962917_1435955346431964_278323877_n14915065_1431995256827973_1132066292_n14914541_1431995300161302_1986551551_n14964130_1431994786828020_258725411_o

14963099_1431994626828036_174128456_n14997274_1435938123100353_1384700471_n14958319_1435956863098479_840738558_n

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme