Modelja 23-vjeçare tërë kohën në bikini, duket e kënaqur me aktorin 54-vjeçar (Foto)

Prishtinë | 08 Jan 2021 | 14:15 | Nga Ekonomia Online

Pasioni mes Vincent Cassel dhe Tina Kunakey duket se vetëm rritet, ndërsa çifti e shfaqin atë në çdo postim në rrjetet sociale.

Diferenca e madhe në moshë, ajo 23-vjeç dhe ai 54, duket se nuk është aspak problem për çiftin, të cilët shihen të përqafuar tërë kohë (së paku në foto) dhe të buzëqeshur.

Modelja dhe aktori tashmë janë zhvendosur përgjithmonë në Rio de Janeiro, duke zgjedhur një jetë më të thjeshtë dhe më të relaksuar buzë detit.

Të martuar që nga viti 2018, Tina dhe Vincent janë prindër të një vajze të vogël, Amazonie Cassel.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme