Modelja amerikane tregon të brendshmet me fustanin e shkurt dhe të tejdukshëm

Prishtinë | 28 Sht 2021 | 15:46 | Nga Ekonomia Online

Ajo njihet për linjat trupore.

Sommer Ray, shpesh ndanë edhe imazhe të shumta duke venë në pah pasuritë e saj.

Instagram, është platforma sociale më e përdorur nga ajo ku mund të shohim fotografi të ndryshme.

Modelja, zakonisht shihet e veshur me veshje provokuese gjë që mund të vërehet edhe në postimin e saj të fundit.

Ray, ka veshur një fustan të tejdukshëm me ngjyrë të gjelbër i cili i ka zbuluar edhe të brendshmet.

Të ngjashme