Modelja që u kap me Rooneyn në një dhomë hoteli thotë se pas operacioneve plastike fytyra i është bërë si Shrek-u

Prishtinë | 28 Kor 2021 | 08:29 | Nga Ekonomia Online

Një modele e fotografuar me Wayne Rooneyn në një dhomë hoteli shpenzoi mijëra euro në operacione plastike para se të mbushte 21 vjeç – dhe ajo dukej si Shrek (personazh i filmit vizatimor).

Ish-kapiteni i Anglisë ishte fotografuar duke fjetur në një hotel me tre femra të reja pas një mbrëmjeje në Manchester.

Tayler Rya , një modele Snapchat nga Cumbria, Elise Melvin dhe Brooke Morgan u raportua të ishin me trajnerin e Derby County pas një nate klubi.

Një video e 21-vjeçares zbuloi se ajo tashmë ka shkuar nën thikë disa herë.

Ajo madje rezervoi një kirurg në 18-vjetorin e saj pasi mori një kredi të madhe për të financuar kirurgjinë kozmetike.

Javë më parë, Tayler përmes një video në YouTube u ka thënë ndjekësve të saj se mund të pendohej.

Ajo madje tha një operacion në hundën e saj dhe mbushës të ndryshëm e lanë atë të dukej si Shrek.

Duke folur në Storytime: Udhëtimi im i kirurgjisë plastike, ajo gjithashtu thotë se kishte mbushës buzësh disa orë pasi u lejua ligjërisht”.

Ajo tha: “Unë kam pasur në ndërhyrje në gjoks, hundë dhe rimeso”.

“Unë i bëra buzët e mia në ditëlindjen time të 18-të, por unë pendohem që e kam bërë atë – më duket sikur trupi im i ka refuzuar ato, ata dukeshin si tullumbace”.

“Ju nuk do ta besonit këtë, por unë jam e tmerruar nga gjilpërat dhe në disa prej imazheve unë dukem si Shrek”.

“Unë mora një kredi për të bërë gjoksin tim kur mbusha 18 vjeç, tani jam një D dyfish, isha një B”.

Sa i përket videove të publikuara, gruaja e Rooneyt ka thënë se ajo e mbështete bashkëshortin e saj dhe se ai moment është i montuar.

Të ngjashme