Morena me të brendshme transparente, nuk e lë askënd indiferent

Prishtinë | 24 Shk 2021 | 16:22 | Nga Ekonomia Online

Morena Taraku është e njohur për publikimin e imazheve që nuk e lënë askënd indiferent.

Bukuroshja e shndërruar në këngëtare numëron mbi 1.1 milion ndjekës në Instagram, ku shpërndan imazhe nga jeta dhe karriera e saj.

Ndërkaq, jo rrallë herë janë prezente fotografitë që ngacmojnë imagjinatën e gjinisë së fortë.

(Foto: Instagram/morenataraku)

Gjatë të mërkurës, modelja e famshme ka shpërndarë një imazh, në të cilin shfaqet me veshje transparente, porse e ka mbuluar pjesën e gjoksit.

“Shpresoj ta gjeni një arsye për ta dashur veten sot”, është përshkrimi që ka zgjedhur Morena. 

Të ngjashme