Morena sjell një tjetër fotografi me bikini të realizuar gjatë pushimeve luksoze

Prishtinë | 17 Shk 2020 | 14:41 | Nga Ekonomia Online

Publikimi i imazheve që vënë në pah bukurinë e saj, tashmë është bërë e zakonshme në profilin e Morena Tarakut në Instagram.

Modelja e njohur këto ditë është mjaft aktive duke sjellë fotografi që i ka realizuar gjatë pushimeve të saja luksoze.

Bukuroshja nuk heziton të publikojë fotografi apo video, në të cilat shfaqet me bikini, ndërkohë që ngacmon imagjinatën e gjinisë së fortë.

Gjatë të hënës, ajo e ka publikuar një fotografi që nuk e lë askënd indiferent, ndërkohë që shfaqet në një plazh.

Me bikini, kapelë dhe syze, Morena arrin të sigurojë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj. 

View this post on Instagram

☀️

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme