Morena Taraku nuk resht duke ndarë imazhe atraktive

Prishtinë | 18 Tet 2020 | 17:20 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, është ndër personazhet më të komentuar ndonjëherë.

Ajo përmes imazheve dhe videove të ndryshme mban të azhurnuar fansat, të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Së fundmi, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është shfaqur tërheqëse me një fustan të gjelbër.

Por nuk mbaron këtu, pasi ajo në mënyrë të vazhdueshme po sjell fotografi të ndryshme, ku edhe në fokus po vë linjat e bujshme trupore.

Morena në përgjithësi njihet për bukurinë, jetën luksoze e linjat trupore, teksa secila lëvizje e saj merr interes metiatik.

Sidoqoftë kësaj, para disa ditësh ajo solli në treg këngën “Bad Girl” në bashkëpunim me Stresin. 

View this post on Instagram

#CHANNELOVER 🖤

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Të ngjashme