Morena Taraku zhvishet para Ukës (Foto)

Prishtinë | 08 Tet 2019 | 12:56 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja Morena Taraku, e cila po përflitet se kohët e fundit ka bërë disa ndërhyrje kirurgjike plastike, së fundmi ka pozuar nudo.

Morena Taraku ka pozuar nudo dhe këtë fotografi e ka shkrepur fotografi Norik Uka.

Ajo ka ndryshuar në mënyrë drastike nga operacionet plastike dhe dita ditës po i ngjan më shumë Angelina Jolie, konstaton Gazeta Metro.

Ajo ka paralajmëruar edhe një këngë të re, por ende nuk doli.

View this post on Instagram

@norikuka @sellmakasumoviq 🎬

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

View this post on Instagram

DREAMING OF MEDITATING 🌦

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

View this post on Instagram

✈️ MODE

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

View this post on Instagram

LOST IN PARADISE 🌴🍃

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

View this post on Instagram

FUCK EM ALL 😹

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme