“Mos të hiptë vetja në qejf”

Prishtinë | 15 Nën 2019 | 09:56 | Nga Ekonomia Online

Kohët e fundit, Adrola Dushi është mjaft aktive në rrjete sociale, ku sjell imazhe tejet joshëse.

Bukuroshja ka postuar një fotografi në Instastory, në të cilën duket në top-formë, por ka befasuar me mbishkrimin që ka vënë.

“S’kanë thënë kot, mos të hipte vetja në qejf”, ka shkruar Adrola sipër këtij imazhi të realizuar në dhomën e gjumit. Adrola është nënë e një djali, që quhet Troi.

Veç kësaj flitet se e bukura shqiptare është në një lidhje me aktorin dhe modelin Pavllo Zengo.

Të ngjashme