Motra s’ia miratoi të dashurin Erës, ku e gjete këtë?!

Prishtinë | 16 Kor 2017 | 13:41 | Nga

Ndonëse është në një lidhje prej disa kohësh, ajo ka hezituar të ndajë me publikun detaje në lidhje me partnerin që do t’i zbulonin atij identitetin.

Por, në një intervistë për “Thumb”, këngëtarja Era Rusi rrëfeu për prezantimin e parë të partnerit me një nga anëtarët e familjes së saj, pikërisht motrën e këngëtares dhe gjërat nuk duken të kenë shkuar ekzaktësisht vaj.

E pyetur sesi reagoi ajo pasi e takoi për herë të parë, Rusi rrëfeu se e motra në fakt i ka thënë: “Ku e ke gjetur këtë?!”.

View this post on Instagram

#DIVA @ilibohova #maratonakenges2017

A post shared by era_rusi_official (@era_rusi_official) on

View this post on Instagram

#Resilience

A post shared by era_rusi_official (@era_rusi_official) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme