Motrat Dreshaj festojnë në Paris ditëlindjen…

Prishtinë | 18 Sht 2019 | 16:07 | Nga Ekonomia Online

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj – Kindl, bashkë me nënën dhe motrën e saj, Jehonën, kanë udhëtuar për në Paris.

Në rrjetet sociale, ato vazhdimisht po publikojnë fotografi dhe video, ku shihet se po kalojnë kohë të mirë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Sot, Jehona feston 25 vjetorin e lindjes dhe një urim nga motra e saj, Afërdita, nuk ka munguar.

“Urime ditëlindjen shpirti im … të dua”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografisë së publikuar në Instagram.

View this post on Instagram

Happy birthday my soul… love you 💕

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Të ngjashme