Motrat Hadid shkëlqejnë në Javën e Modës në New York

Prishtinë | 12 Shk 2018 | 14:32 | Nga

Ato janë ndër dy motrat më të famshme në botën e modës, transmeton Klan Kosova.

Gigi dhe Bella Hadid kanë sfiluar përkrah njëra-tjetërës në shfaqen e modës së Brandon Maxwell.

Gigi ka mahnitur të pranishmit e veshur me një fustan me gëzof me ngjyrë të kuqe dhe të bardhë.

Ndërsa motra e saj më e vogël Bella shkëlqu me një fustan kadifeje të kuqe me një rrip në bel.

Dy motrat e famshme do të sfilojnë gjatë gjithë shfaqjes të New York Fashion Week.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme