Mozzik dhe Loredana në mesnatë publikojnë këngën e re

Prishtinë | 24 Qer 2021 | 15:35 | Nga Ekonomia Online

Një tjetër këngë e re pritet të publikohet sonte në mesnatë nga çifti Mozzik dhe Loredana.

Dyshja, të cilët u rikthyen me projektin e parë në fund të muajit maj, tani janë në përgatitje të këngës së radhës nga albumi tyre i ri.

Së fundmi, të njëjtit kanë ndarë një video nga xhirimet e klipit dhe tregojnë se lansohet në 23:59.

Ata edhe këtë herë vijnë me interpretim në gjuhën gjermane, duke qenë se artistja prej vitesh jeton dhe vepron mes Zvicrës e Gjermanisë.
“Sonte 23:59”, ka shkruar ai.

Kjo këngë mezi po pritet edhe nga fansat e dy artistëve, të cilët janë të shumtë në numër.


“Rosenkrieg” ndryshe për pak javë ka kaluar shifrën e nëntë milionë klikimeve në YouTube. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme