Natalia e nxehtë arrin në Peyongchangun e ftohtë (Foto)

Prishtinë | 12 Shk 2018 | 23:46 | Nga

Ajo cilësohet si “Mbretëresha e Fitnesit”, ndërsa ka një audiencë spektakolare në Instagram, me plot 2.9 milionë ndjekës.

Natalie Gauvreau nga Kanadaja ka njoftuar mbërritjen e saj në Korenë e Jugut, ku po mbahen Lojërat Olimpike Dimërore.

Prania e 33-vjeçares ka tërhequr vëmendjen dhe ka “rritur temperaturat” në Peyongchangun e ftohtë.

Natalie është bërë e njohur edhe për faktin se refuzoi t’i përgjigjej ngacmimeve të Cristiano Ronaldos, disa vite më parë.

View this post on Instagram

Run away with me …….?

A post shared by ?SexyNatG? (@nataliesng) on

View this post on Instagram

This outfit means business and so do I ?

A post shared by ?SexyNatG? (@nataliesng) on

View this post on Instagram

Super Bowl and chill ??

A post shared by ?SexyNatG? (@nataliesng) on

View this post on Instagram

Beauty is entertaining. Depth is impressive.

A post shared by ?SexyNatG? (@nataliesng) on

View this post on Instagram

No rest for the wicked ?

A post shared by ?SexyNatG? (@nataliesng) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme