Ndërron jetë menaxheri i Maroon 5

Prishtinë | 23 Dhj 2017 | 20:43 | Nga

Jordan Feldstein ka vdekur papritur në moshën 40 vjeçare.

Ai ishte menaxheri i grupit Maroon 5 dhe vëllau i madh i aktorit të njohur, Jonah Hill.

Një zëdhënse e grupit ka konfirmuar se Feldstein ka vdekur papritmas nga një sulm në zemër.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme