Ndryshimi drastik i Loredanës, mezi njihet

Prishtinë | 02 Jan 2021 | 15:23 | Nga Ekonomia Online

Loredana Zefi vazhdon të jetë emër shumë i suksesshëm në arenën ndërkombëtare.

Rep-artistja me anë të postimi në Instagram ka bërë të ditur ndryshimin drastik në dukje, duke u shndërruar në brune.


Ajo prej kohësh mbajti flokët e bardha, ndërsa tani i ngjyrosi flokët me ngjyrë të zezë.

Ky ndryshim po i shkonte shumë asaj, ndërsa për fansat e saj ishte befasi ndryshimi i madh i saj.

Kujtojmë se Loredana përmbyll një vit me shumë këngë të reja dhe hapjen e një biznesi të ri.

Të ngjashme