Në Bali me Ashleyn

Prishtinë | 27 Gus 2017 | 14:00 | Nga

Ashley Graham po kalon disa ditë pushimi në Bali së bashku me nënën e saj, Linda Graham.

Modelja e bëshme 29-vjeçare nuk ka harruar ndjekësit e saj, për të cilët ka postuar një seri fotosh dhe videosh ku shihet me bikini.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme