Në këtë mënyrë, Sara Hoxha konfirmon shtatzëninë e tretë

Prishtinë | 11 Pri 2022 | 08:30 | Nga Ekonomia Online

Pak ditë më parë në emisionin “Ëndërrtjerrësit”, Ledion Liço tregoi tërthorazi se do të bëhet baba për herë të tretë.

Ndërsa, pak më parë Sara Hoxha ka publikuar një foto me Ledionin duke ecur e që vëmendjen e mori mbishkrimi në fotografi:

“Këta dy fëmijë do kenë tre vetëm për vete”, shkroi Sara, kështu duke konfirmuar shtatzëninë e trete tretë.

Ata janë prindër të dy djemve London dhe Roman ndërkohë që ende nuk kanë zbuluar gjininë e bebit që pritet të vijë.

Të ngjashme