Në klipin e ri të Bebe Rexhës, shfaqet Angelina Jolie

Prishtinë | 16 Tet 2019 | 09:22 | Nga Ekonomia Online

Bebe Rexha ka publikuar projektin e ri.

Kënga me titull “You Can’t Stop the Girl”, është lëshuar mbrëmë në YouTube dhe në videoklipin e saj shfaqet edhe aktorja Angelina Jolie.

Kujtojmë se Bebe dhe Angelina u takuan për herë të parë para disa javësh në një event të rëndësishëm nga i cili këngëtarja me prejardhje shqiptare u shpreh e lumtur për takimin me yllin e filmit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme