Në një nga zonat më të shtrenjta në Greqi, pamjet nga vila luksoze e Noizyt

Prishtinë | 20 Jan 2020 | 12:36 | Nga Ekonomia Online

Noizy është padyshim një nga reperët më të suksesshëm në tregun muzikor shqiptar dhe është shumë i kërkuar në clubet brenda dhe jashtë vendit. 

Agjenti i emisionit “ThumbON” në Rtv Ora, ka zbuluar se Noizy është pronar i një vile luksoze në një prej zonave më të shtrenjta të Greqisë.

Vilën e reperit e kemi parë të gjithë pasi aty Noizy ka realizuar edhe xhirimit të këngës së tij “Nuk kan besu”, e cila numëron mbi 20 milionë klikime në YouTube.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme