Në përqafimin e njëri-tjetrit, publikohen pamje të reja që vërtetojnë romancën e Semit dhe Ronit

Prishtinë | 06 Qer 2022 | 15:32 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja, Semi Jaupaj pas publikimit të këngës “All your lovin” në bashkëpunim këngëtarin kosovar, Ron Zaitin, nëpër rrjete sociale ndjekësit filluan të aludonin për një lidhje të mundshme mes dyshes.

Ndërsa, Express Rozë kishte siguruar një video të dyshes ku shiheshin krahë për krahë njëri-tjetrit në festivalin “UNUM”, në rrjete sociale tashmë është publikuar edhe një video tjetër e dyshes ku shihen duke kërcyer së bashku.

Për ta shikuar momentin ku shihen krahë për krahë njëri-tjetrit, KLIKONI KËTU – VIDEO

Tashmë, përmes këtyre pamjeve ku nën tingujt e muzikës nuk mungojnë as përqafimet apo përkëdheljet mes tyre, duket se dyshja janë të lumtur së bashku.

Të ngjashme