Ne-Yo thotë se kapelet janë si fëmijët e tij

Prishtinë | 19 Kor 2019 | 15:51 | Nga Ekonomia Online

Ne-Yo vendos shumë kapele.

Këngtëari, tekstshkruesi, producenti, aktori dhe valltari – që pothuajse asnjëherë nuk shihet pa kapele në kokë – së fundmi ka treguar se sa i rëndësishëm është ky aksesor për të.

Gjatë performancës së tij në një festival në Miami, fansat e kanë lutur Ne-Yo që ta hedhë kapelen e tij drejt turmës.

“Ju e dini se këto kapele për mua janë si fëmijët e mi. Unë nuk mund thjesht t’i hedhë fëmijët e mi ”, i është përgjigjur ai.

“Është e vështirë për mua që ta vendos kapelen e njëjtë dy herë. Unë nuk  i kam numëruar kapelet në koleksionin tim për një kohë të gjatë, por herën e fundit që i kam numëruar ishin 12.000”, kishte thënë ai për “The Post” vitin e kaluar.

Ai kishte thënë po ashtu se kapelet e tij janë të shpërndara gjithandej, por se ai gjithmonë e di se cilën e do dhe ku e ka lënë atë.

Celebrity Sightings In Los Angeles - December 4, 2018
Ebony Magazine's Ebony's Power 100 Gala - Arrivals
Celebrity Sightings In Los Angeles - November 07, 2018
Face Forward's 10th Annual "La Dolce Vita" Themed Gala - Arrivals
Ne-Yo Performs At The Flamingo Go Pool In Las Vegas
2018 BET Awards - Arrivals
Celebrity Sightings In Los Angeles - June 20, 2018
2018 Billboard Music Awards
Celebrities Visit SiriusXM - February 14, 2018
2016 ASCAP Rhythm & Soul Awards - Red Carpet Arrivals
Grammy-Winning Recording Artist Ne-Yo Works Out With Trainer At Runyon Canyon
The 49th Annual GRAMMY Awards - Career Day Presented by Gibson Foundation
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme