Neki Emra vjen me projektin e ri (Video)

Prishtinë | 12 Qer 2017 | 15:30 | Nga

Neki rrëfeu të pathëna nga jeta e tij private, martesa me Zanën dhe projektet muzikore.

Ai për Mirage zbuloi se po sjell një këngë të re, duke treguar edhe kur do të publikohet, raporton lajmi.net.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe kuptoni se çfarë projekti po sjell Neki Emra.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme