Nervozohet Donaldi me Beatrixën: Si do dalësh ti për Dj Dagz kur mua më ke këtu brenda?

Prishtinë | 11 Jan 2022 | 12:53 | Nga Ekonomia Online

Aktori i njohur Donald Veshaj, kohëve të fundit është parë duke biseduar me banoren e re të shtëpisë, Egzona Rafuna.

Si duket ai ka fituar besim tek ajo dhe flet hapur për jetën e tij private.

Donaldi, së fundmi u ‘nervozua’ pas deklaratës së Trixës, e cila tha se nëse del Dj Dagz, un do të dal pas tij.Ai reagoi duke i thënë Egzonës, se si do të dalë ajo për Dagz, përderisa më ka mua brenda.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme