Nga pushimet në Maldive, Dafina Zeqiri heq të gjitha në pjesën e sipërme

Prishtinë | 11 Dhj 2019 | 17:29 | Nga Ekonomia Online

Dafina Zeqiri ka ‘goditur’ sërish.

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri së fundmi ka pranuar kritika se ka performuar me të brendshme në një koncert, shkruan lajmi.net.

Pavarësisht kësaj ajo ndihet mirë me veprimet që bën dhe së fundmi ka ‘goditur’ sërish me një fotografi.

Ajo ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme derisa gjoksin shihet duke e mbajtur me dorë.

Dafina ndodhet në Maldive, atje ku po i shijon në maksimum pushimet.

Të ngjashme