Nga vizita në Mal të Zi, Eni Koçi nuk mungoi me një fotografi krah partnerit Genc Prelvukajt

Prishtinë | 26 Sht 2021 | 20:08 | Nga Ekonomia Online

Ata janë një nga çiftet shqiptare që eksplorojnë shumë dhe e duan në masë të madhe natyrën.

Bëhet fjalë për artistin Genc Prelvukaj dhe partneren e tij, këngëtaren Eni Koçi, të cilët prej ditësh duket se kanë nisur një tur në trevat shqiptare.

Të njëjtit ditë më parë kanë vizituar një nga vendet malore, Theth-in, gjersa gjatë këtyre ditëve kanë qenë në Mal të Zi.

Dyshja po shijojnë romancën prej shumë vitesh, derisa nuk duket se kanë akoma ndonjë plan për martesë.

Të ngjashme