Nicky Minaj komenton në një video të Taynas, ja çfarë i thotë

Prishtinë | 27 Maj 2021 | 12:35 | Nga Ekonomia Online

Reperja, Doruntina Shehu e njohur si ‘Tayna’, shpeshherë publikon video duke dëgjuar reperet me famë botërore.

Një faqe e ndjekësve të reperës me famë botërore, Nicky Minaj, në rrjetin social “Instagram” ka shpërndarë një video të Taynës në të cilën është paraqitur reperja kosovare duke dëgjuar këngën e Nicky-t.

Ndër të gjitha komentet dhe pëlqimet që mori në video, ishte edhe komenti i Nicky Minaj.

Ajo komentoi një emoji me zemra, të cilën e shpërndau në “InstaStory” edhe Tayna.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme