Nicole Scherzinger dhe Thom Evans shfaqen në top formë gjatë pushimeve

Prishtinë | 22 Qer 2021 | 10:23 | Nga Ekonomia Online

Që të dy punojnë shumë për të mbajtur veten e tyre në formë.

Dhe kjo gjë është vërejtur dukshëm në disa imazha që janë publikuar nga Nicole Scherzinger dhe Thom Evans, shkruan Daily Mail.

Çifti ditëve të fundit janë parë duke shijuar pushimet në Portugali, nga edhe po sjellin imazhe të shumta.

42-vjeçarja në fotografitë e shpërndara u vërejt tejet e lumtur, derisa në krah kishte të dashurin e saj.

Bikinit që mbante të veshura bënin që këngëtarja të shfaq tiparet e bujshme trupore që posedon.

Në anën tjetër, Thom vuri në pah fizikun e formësuar, për të cilin ushtrohet shumë në palestër.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme