Nicole Scherzinger e relaksuar në Havai

Prishtinë | 09 Maj 2017 | 12:11 | Nga

Këngëtarja e famshme, Nicole Scherzinger, duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim.

Nicole po shijon si mos më mirë rrezet e diellit në Hawai.

Ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku dhe shfaq trupin e saj të formësuar.

 

View this post on Instagram

Post #coachella Homeward bound.

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme