Nicole Scherzinger mahnit me fustanin e bardhë

Prishtinë | 15 Nën 2016 | 20:41 | Nga

Ajo është këngëtarja që njihet për zërin engjëllor dhe pamja e saj në premierën e Los Angeles ka dhënë po të njëjtën përshtypje.

38-vjeçarja dukej e mrekullueshme e veshur me një fustan të bardhë në premierën e filmit të animuar të Disneyt, Moana.

Ajo e kompletoi pamjen me një palë taka të larta Stiletto, të cilat i kishte kombinuar me byzylykun he unazën.

Pamjes së saj ajo i kishte shtuar dhe një lule plumeria të cilën e kishte vendosur pas veshit duke i dhënë vetes hijeshinë ishullore.

3A61CD1C00000578-0-image-m-119_1479193665817

 

Të ngjashme