Një bukuroshe tjetër në Klan Kosova

Prishtinë | 28 Sht 2016 | 00:01 | Nga

Një bukuroshe tjetër po i bashkohet botës së televizionit. Ajo është Ulpiana Emra, e cila ka konfirmuar se do të fillojë punën në televizionin Klan Kosova.

Përveç që është e bukur, Ulpiana është edhe basketbolliste e zonja.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku poston foto dhe poza “të nxehta” sikur këto që po ua sjellim këtu.

Ulpiana është motra e këngëtarit të njohur Neki Emra. I urojmë suksese në punën e re!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme