“Një lamtumirë” vjen nga Dani dhe Irkenc Hyka

Prishtinë | 12 Nën 2017 | 16:57 | Nga

Ramadan Krasniqi-Dani dhe Irenc Hyka kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët.

“Një lamtumirë” mban titullin kënga për muzikën e së cilës është kujdesur vetë Irkenci, tekstin e shkroi Endrit Mumajesi ndërsa me videoklip janë marrë produksioni nga Shqipëria ‘Max’, shkruan lajmi.net

Zërat e dyshes në këtë projekt të përbashkët muzikor janë përshtatur shumë mirë prandaj ka rezultuar të dalë e suksesshme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme