Një mama seksi si Androla (Foto)

Prishtinë | 11 Gus 2017 | 17:47 | Nga

Bukuroshja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, vazhdon të mahnitë me bukurinë e saj.

Për dallim nga shumë të ashtuquajtura “femra seksi”, Adrola është e gjitha natyrale dhe deri më tash nuk ka bërë as edhe një ndërhyrje kirurgjike.

Më poshtë mund të shihni disa foto të Adrolës me bikini, ku me të vërtetë duket shumë seksi.

View this post on Instagram

Doja mos të prishja qetësinë e pushimeve të mija, mos të merresha me komentet ofenduese dhe e fshiva këtë foto,shumë të dashur për mua, por që ka shkaktuar shumë polemika. Jam e vetëdijshme që jo çdo postim i imi do shkaktojë simpatine tuaj, që jo çdo postim do të shkaktojë dashamirësinë tuaj,të cilën nuk ma keni kursyer asnjëherë; Por kurrë nuk kam pritur që të më ofendonit për mënyrën se si ia trasmetoj dashurinë tim biri. Si t'i edukojmë fëmijët ka forma të caktuara, si t'ju flasim atyre ka forma të tjera. Çdo kush mund të të japi një këshillë se në çfarë forme t'i bëjmë këto gjëra. Gjithçka në jetë bëhet sipas disa formave vëtëm trasmetimi i dashurisë tek fëmija yt nuk mund të ketë formë as mënyrë. Dashuria për fëmijën është ndjenja më e madhe në botë dhe asnjë psikolog, doktorr, i afërm apo kushdo qoftë nuk mund të të tregojë se si ta shfaqësh atë. Për gjithçka mund të më kritikoni, por vetëm se si e shfaq dashurinë ndaj fëmijës tim jo; aq më pak të më ofendoni.

A post shared by Adrola Dushi (@adroladushi) on

View this post on Instagram

Photo by: @anjezadyrmishi_photographer

A post shared by Adrola Dushi (@adroladushi) on

https://www.instagram.com/p/BXDL6-DgtC0/?hl=en&taken-by=adroladushi

https://www.instagram.com/p/BWK5aK8AAna/?hl=en&taken-by=adroladushi

https://www.instagram.com/p/BOachlcFUvt/?hl=en&taken-by=adroladushi

https://www.instagram.com/p/BXLAftFgzAF/?hl=en&taken-by=adroladushi

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme