Një muaj pas lindjes, Almeda Abazi zbulon për herë të parë fytyrën e djalit

Prishtinë | 07 Qer 2019 | 16:49 | Nga Ekonomia Online

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman ka një muaj që janë bërë prindër.

Bukuroshja shqiptare solli në jetë djalin të cilin çifti e pagëzoi me emrin Efehan.

E vetëm një muaj pas lindjes, Almeda Abazi ka publikuar fotografi me djalin, duke i zbuluar kështu për herë të parë fytyrën.

Almeda Abazi dhe Tolga Sayisman ka vite që janë në lidhje dashurie. Çifti dasmën e organizuan në Los Angeles, duke qenë se familja e Almedës ka vite që jeton atje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme