Njëmbëdhjetë vite më vonë – Stresi zbulon se çfarë i tha Noizy në gjykatë

Prishtinë | 04 Kor 2021 | 12:55 | Nga Ekonomia Online

Tashmë janë bërë disa muaj që kur reperët Stresi dhe Noizy i kanë dhënë fund armiqësisë së tyre.

Këtë e ka njoftuar vet Arkimed Lushaj (emri i vërtetë i Stresit), gjersa Rigels Rajku në anën tjetër nuk është se ka bërë ndonjë reagim publik deri më tani.

Stresi së fundmi në një video live i është rikthyer sërish kësaj pjese dhe ka folur për sherrin e tyre, nga i cili përfunduan edhe në gjykatë.

Ai u shpreh i penduar për fjalët e tij të dikurshme duke thënë se mes tjerash edhe ka qenë i ndikuar nga persona me të cilët nuk flet sot.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme