Noga harron Kristelën, tani ka një të dashur seksi

Prishtinë | 09 Gus 2016 | 00:07 | Nga

Agon Abdullahu i dha fund martesës me Kristela Gjokën tre javë pas ceremonisë për të kulmuar më pas me skandale tronditëse.

Prive.al raportoi nga burime pranë çiftit se Kristela kishte abortuar në muajin e gjashtë fëmiun pa miratimin e Nogës, teksa ky i fundit këto raportime i konfirmoi për mediat në Shqipëri.

Por, duket se pa humbur shumë kohë, nga bjondja bukuroshe, Noga ka kaluar në një zeshkane.

Bëhet fjalë për një tjetër vajzë. Sara Gjordenin nga Shqipëria, Miss Globe 2014 për të cilën Noga ka vërshuar me komplimente në Instagram.

“Ma e bukura nga e gjith anet e globit dhe me zemren e veqant e t’paster”, ka shkruar Noga.

Vvetëm një ditë më parë, Sara ka postuar një fotografi ku deklarohet se është single, por komenti i Nogës ka qenë: “Tregoju që unë jam ai çuni”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme