Noizy u prezanton fansave veturën e re luksoze

Prishtinë | 03 Pri 2018 | 19:23 | Nga

Reperi i njohur Noizy është shumë i njohur për jetën e tij luksoze që bën.

Përveç muzikës, ai është i involvuar edhe biznes, nga ku nxjerr të ardhura të mira për të jetuar.

Ai ka treguar se është shumë i dhënë pas veturave, dhe numëron shumë të tilla në parkingun e tij.

Koleksionit të veturave luksoze, reperi ia ka shtuar së fundmi edhe një veturë të re të tipit “Maybach”.

Këtë gjë e ka bërë të ditur përmes disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale, ku shfaq makinën e tij të re.

Për sa i përket muzikës, Noizy vazhdon të jetë aktiv me projekte të reja, të cilat priten mirë nga fansat e tij.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme