Nora Istrefi duke shijuar pushimet, poston foto me bikini

Prishtinë | 02 Gus 2021 | 09:14 | Nga Ekonomia Online

Pas suksesit të këngës së saj më të re, këngëtarja e mirënjohur Nora Istrefi po shijon pushimet verore.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotot në Instagram pranë detit, ndërsa ajo që bie në sy janë format e saj bombastike trupore.

E veshur me një palë bikini të kaltra dhe me një këmishë të bardhë, për t’u mbrojtur nga dielli, këngëtarja ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni fotogalerinë e mëposhtme:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme