Nora Istrefi nis ditën me paraqitje plot elegancë para pasqyrës

Prishtinë | 11 Tet 2021 | 13:02 | Nga Ekonomia Online

Nora Istrefi njihet si një femër plot elegancë dhe stil.

Përveç si një këngëtare e suksesshme, Nora është e komentuar edhe për paraqitjet e saj në rrjetet sociale, e qe gjithmonë befason për të mirë.

Edhe së fundi, Nora ka nis ditën e stome (e hënë) me një paraqitje atraktive para pasqyrës, teksa duke në formë mahnitëse.

Këngëtarja e njohur shihet e veshur me një mini fund të zi me jakë të bardhë, të cilin e kombinoi me një palë këpucë të zeza dhe çantë të vogël po ashtu të zezë.

Nora pak ditë më parë realizoi disa imazhe tejet joshëse në të cilat u shfaq me të njëjtën veshje, e që u pëlqye shumë dhe pranoi qindra komente nga ana e fansave.

Ndërkohë, edhe pse jo shumë aktive në muzikë, Nora gjatë sezonit veror ishte pjesë e bashkëpunimit të Gjikos dhe Melindës “Ay Caramba”. 

Të ngjashme