Nora Istrefi tregon linjat e përsosura nga palestra

Prishtinë | 07 Gus 2020 | 14:29 | Nga Ekonomia Online

Nora Istrefi ka ndarë një video së fundmi në profilin e saj në Instagram, ku ajo shfaqet në formë të mirë fizike teksa kryen ushtrimet në palestër.

35-vjeçarja në shumicën e rasteve ka theksuar se i kushton vëmendje dukjes dhe formësimit të trupit.

Kjo ka bërë që këngëtarja shqiptare të komentohet në masë të madhe, ndërsa edhe ka grumbulluar një numër të konsiderueshëm fansash.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme