“Nuk dua të ikësh”, Einxhel ka frikë se largohet sonte Dagz

Prishtinë | 11 Jan 2022 | 12:13 | Nga Ekonomia Online

Einxhel po shqetëohet se mos largohet sonte partneri i saj.

Çifti i BBV, Einxhel dhe Dagz të dy janë në nominim bashkë me Ilirin.

Kjo ka ndikuar që çifti të afrohen më shumë me njëri-tjetrin, madje publiku po sheh një tjetër Einxhel krahë Arbrit.

Ata mbrëmë kanë kaluar sërish momente romantike në jakuzi e suitë duke dhuruar puthje e përqafime të pafundme.

Por Einxhel nuk po mundohet të mos e shpreh shqetësimin e saj për mundësinë e largimit të Dagz, shkruan lajmi.net.

“Nuk dua të ikësh fare” i tha Einxhel teksa putheshin në jakuzzi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme