Nuk ishte Kanye, zbulohet personi misterioz që e shoqëroi Kim Kardashian në Met Gala

Prishtinë | 14 Sht 2021 | 17:51 | Nga Ekonomia Online

Kim befasoi sërish me pamjen e saj!

Ylli televiziv në Met Gala u shfaq e tëra e mbuluar në të zeza përfshi edhe fytyrën, ashtu siç bëri në New York disa ditë më parë.

Kësaj radhe së bashku me Kim u shfaq edhe dikush tjetër po ashtu i mbuluar dhe u pretendua se është Kanye West.

Por në fakt ishte Demna Gvasalia, drejtori krijues i Balenciaga, ai që ishte në krah të yllit botëror e mbuluar e tëra në të zeza.

Të ngjashme