Nuk ja don as me femra, Miley Cyrus ndahet nga e dashura

Prishtinë | 22 Sht 2019 | 17:36 | Nga Ekonomia Online

Miley Cyrus i ka jep fund lidhjes me Kaitlynn.

Ata janë shoqe shumë të mira dhe kishin qëndruar pranë njëra-tjetrës në momentet e vështira thotë një burim për People, transmeton lajmi.net.

“Ato vazhdojnë të jenë mikesha me njëra-tjetrën, por ato më nuk janë në një marrëdhënie romantike” : kanë shtuar burimi afër çiftit.

Dyshja po kalonin momente shumë të mira që kur u ndanë nga bashkëshortët e tyre madje ata kishin marrë një apartament në Los Angeles.

Të ngjashme