“Nuk mund t’i rezistosh”, shkruan Kylie poshtë fotos së saj

Prishtinë | 16 Tet 2019 | 23:04 | Nga Ekonomia Online

Kylie Jenner ka hedhur dhe një foto seksi, në Instagramin e saj, ku e ndjekin 148 milionë veta.

Miliarderja më e re në botë shihet e veshur me një fustan të zi që ia nxjerr në pah këmbët dhe trupin seksi. Dhe ajo e di se është e parezistueshme.

“Nuk mund t’i rezistosh”, ka shkruar ajo, poshtë fotos, e cila në pak orë është pëqyer nga 8,6 milionë njerëz anembanë globit.

Të ngjashme