Nuk u rezistoi fotove të saj, Facebook e vlerëson Dua Lipën me notën 10

Prishtinë | 11 Gus 2022 | 10:06 | Nga Ekonomia Online

Një ditë më parë Dua Lipa ndau në Facebook disa foto të shkrepura para Sunny Hill Festival që po mbahet këto ditë në Kosovë. Këngëtarja shqiptare u shfaq e veshur me një kostum rozë, atlete gri dhe çorape të bardha. Dhe ndër shumë komente ra në sy një koment i bërë nga faqja zyrtare e Facebook.

“Ajo është një 10 dhe ka veshjen perfekte”, -shkruhet në komentin e Facebook.

Sigurisht, kush mund të rezistojë pa i bërë një kompliment Dua Lipës?!

Të ngjashme