Nusja e Jozefina Topallit vjen me poza provokuese

Prishtinë | 01 Sht 2016 | 14:55 | Nga

Moderatorja Eva Murati këtë verë ka provokuar me foto në rrjetet sociale. Bukuroshja nga Tirana nuk ka ngurruar të postojë shumë foto me bikini dhe ka tërhequr jo pak herë vëmendjen mediatike.

E dashura e djalit të Jozefina Topallit, duket në formë të shkëlqyer andaj Genar Topalli duhet të ndihet me fat për partneren e tij.

https://www.instagram.com/p/BJz2Nemh8TZ/?taken-by=evamurati&hl=en

https://www.instagram.com/p/BJ0QlAxh0yS/?taken-by=evamurati&hl=en

https://www.instagram.com/p/BJumPoeBTwb/?taken-by=evamurati&hl=en

https://www.instagram.com/p/BJtLK96h35k/?taken-by=evamurati&hl=en

https://www.instagram.com/p/BJs-FMYhYsP/?taken-by=evamurati&hl=en

https://www.instagram.com/p/BJqeCuOBqbX/?taken-by=evamurati&hl=en

https://www.instagram.com/p/BJlHJDNBM-j/?taken-by=evamurati&hl=en

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme