Nxiti dhunë por Noizy ka një tjetër plan për prishjen e koncertit të Bregoviç ne Korçë

Prishtinë | 07 Gus 2021 | 12:55 | Nga Ekonomia Online

Noizy është njëri nga artistët që ka reaguar ashpër për ardhjen e Goran Bregoviç në Korçë.

Pasi kërkoi nga fansat të reagojnë me dhunë kundër artistit serb ai ka dhënë një ide se si të prishin koncertin e tij.

Reperi shqiptar tha se duhet të organizohet një koncert i përmasave të mëdha me emra të njohur shqiptar në të njëjtën ditë dhe orë në mënyrë që publiku të shkojë aty e jo te koncerti i Bregoviç.

Noizy u ka bërë ftesë kolegëve të tij që të mblidhen dhe ta dështojnë festivalin ku merr pjesë këngëtari serb.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme